Zwroty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, jeżeli jednak zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki na poniższy adres:

Artsiom Dvainykh
Sandomierska 23/3
02-567 Warszawa
tel: 507 272 179


Zalecamy dokonywanie zwrotów za pośrednictwem serwisu Inpost. Instrukcja.
Zwracany produkt nie może być uszkodzony, ubrudzony i nosić znamion jakiegokolwiek użytkowania. Musi posiadać wszystkie dodatki oraz opakowanie zewnętrzne. Odsyłając zabezpiecz go w taki sposób, aby nie został uszkodzony podczas transportu. Jeśli produkt zostanie uszkodzony lub nie będzie posiadał któregoś z elementów wchodzących w jego skład, zwrot nie zostanie uznany.

Aby dokonać zwrotu wypełnij poniższy formularz i odeślij go wraz z produktem.
Reklamacja
Zakupiony produkt można reklamować w przypadku wykrycia uszkodzenia lub wady od razu po otrzymaniu przesyłki oraz w trakcie użytkowania, gdzie uszkodzenia i wady wynikają z błędów produkcyjnych. W momencie wykrycia wady napisz do nas na info@kopernikwear.com i wyślij zdjęcia oraz dokładny opis przedstawiający wadę lub odeślij reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym na poniższy adres:

Artsiom Dvainykh
Sandomierska 23/3
02-567 Warszawa
tel: 507 272 179

Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 14 dni. Przed upływem tego czasu zostaniesz poinformowany o decyzji odnośnie reklamacji mailowo.
Inteligentny. Głęboki. Wyjątkowy.
Made on
Tilda